تعمیر هود در کرج

تعمیر هود در کرج یکی از دیگر تخصص های شرکت ما است و ما آن را به صورت اختصاصی در استان البرز برای شما عزیزان انجام می دهد برای اطلاعات بیشتر با شرکت دیار سرویس در تماس باشید. شرکت خدماتی دیار سرویس با سال ها تجربه و سال ها سابق در زمینه تعمیرات لوازم خانگی توانسته تا با بهترین تکنسین ها ی مجرب و با سابقه در این زمینه مشکلات شما عزیزان را رفع کند

ما تمامی تعمیرات و قطعاتی که در تعمیرات برای شما عزیزان انجام می دهیم را با ضمانت به شما ارائه میکنیم تا اعتماد شما عزیزان را جلب کنیم تا به ما اعتماد کافی را داشته باشید ما تعمیرات لوازم خانگی را در کرج انجام می دهیم و امیدواریم تا بتوانیم تعمیرات خود را به تمامی هموطنان عزیز ارائه کنیم تعمیر هود در کرج را شرکت ما در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا انجام می دهد در ادامه درباره مشکلات و خود هود برای شما عزیزان میگویم

تعمیر هود در کرج

تعمیر هود در کرج

هود یکی از اجزای مهمی است که در خانه نقشی با اهمیت را ایفا میکند ، هود متشکل از :  موتور، لامپ برق و سرپیچ آن، سوئیچ کنترل است و کارایی این وسیله به این صورت است که با استفاده از فن مکانیکی، ذرات روغن موجود در هوا، محصولات احتراق، رطوبت، بوی نامطبوع، دود، بوی غذا و… را در خود کشیده و هوای آشپزخانه را مطلوب میکند.

از مهم ترین عوامل در حفظ و نگهداری هود ، روشن کردن هود در هنگام آشپزی ، نصب در ارتفاعی مناسب ، توجه به نوسانات برقی ، توجه به نظافت دوره ای و اصولی هود و در آخر تمیز کردن فیلتر هود است که با انجام این امور میتوانید از خرابی های احتمالی و هزینه های گزاف پیشگیری و به طول عمر مفید هود کمک کنید اما با به تعویق انداختن انجام این امور ممکن است  باعث ایجاد مشکل و خرابی در هود بشود.

مشکلات متداول هود

مشکلاتی که در هود ایجاد میشود و نیاز به تعمیر دارند عبارتند از : کار نکردن هود، قطعی سیم، مکش بسیار کم هود، خوب کار نکردن هود در زمستان، ایجاد صدای نا مطلوب و … که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد. ما در دیار سرویس با به کار گیری متخصصین حرفه ای و مجرب در ابتدا به عیب یابی و سپس به تعمیر هود آشپزخانه شما میپردازیم.

صدای هود زیاد شده  و یا لرزش دارد

در این حالت ایراد میتواند بخاطر فن هود باشد و در نتیجه باید تعمیر یا تعویض شود. در صورتی که مشکل از فن یا پروانه هود نباشد پس به احتمال زیاد موتور هود شما خراب شده است.

هود روشن نمی‌شود

در این مورد احتمالا ایراد بخاطر اتصالات برق و برد هود باشد و در این ضورت لازم است که تعمیر آن را به یک فرد با تجربه واگذار کنید.

در مرحله اول از اتصال هود به برق اطمینان حاصل کنید و سپس مجددا کارکرد هود را چک کنید. اگر مشکل شما رفع نشد، امکان دارد به دلیل درست کار نکردن فیوز های بخش الکترونیک این مشکل برای هود شما پیش آمده باشد.

شما میتوانید به صورت دستی این فیوز های الکترونیک را چک کنید و در صورت وجود مشکل در فیوز ها، اقدام به تعویض آن ها کنید؛ در صورت نداشتن تجربه در این کار، ما به شما پیشنهاد میکنیم از یکی از متخصصین فنی دیار سرویس کمک بگیرید.

مکش هود ضعیف یا قطع‌ شده است

در صورتی که احساس میکنید مکش هود ضعیف شده است، احتمالا فیلتر کثیف شده و نیاز به تعویض دارد. اگر هم مکش هود قطع شده است پس مشکل از موتور آن میباشد.

هود نشتی دارد

اگر هود شما نشتی دارد، مشکل آن میتواند بدلیل مشکل در لوله های آن باشد.

این  مشکلات متدوالی از این لوازم خانگی شما عزیزان بود که به شما عزیزان گفتیم شما برای اطلاعات بیشتر بهتر است تا با مشاورین ما در تماس باشید تا ما شما را راهنمایی کنیم روی شرکت خدماتی دیار سرویس حساب کنید تا بهترین خدمات را از ما دریاقت کنید.

قیمت تعمیر هود چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تعمیر هود از فاکتورهای مختلفی تاثیر می‌پذیرد. علاوه بر این موضوع باید درنظر داشت که در حال حاضر، نوسانات بازار و تغییر قطعات موردنیاز برای تعمیرات هود آشپزخانه نیز می‌تواند تغییراتی در قیمت تعمیر هود استیل ایجاد کند.

در صورت بروز هر یک از این مشکلات و نیاز به تعمیر هود بیمکث، تعمیر هود درسا و…، هزینه تعمیر، سرویس، یا هزینه هر قطعه و اجرت نصب آنها، هزینه تعمیر هود کن یا برندی که از آن استفاده می‌کنید را مشخص می‌کند. اگر تنها قصد کارشناسی و عیب‌یابی را نیز داشته باشید، هزینه‌ای متفاوت درنظر گرفته خواهد شد.

قیمت تعمیر هود در شهرهای مختلف نیز ممکن است متفاوت باشد؛ برای مثال هزینه تعمیر هود غرب تهران با تعمیر هود آشپزخانه در مشهد دقیقا برابر نیست. در ادامه مطلب عوامل تاثیرگذار در هزینه تعمیر هود آشپزخانه را به‌طور خلاصه آورده‌ایم.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه تعمیر هود

 1. نوع و مدل هود آشپزخانه در محاسبه هزینه تعمیرات هود آشپزخانه موثر است.
 2. گارانتی داشتن یا نداشتن هود شما نیز می‌تواند هزینه تعمیر هود آشپزخانه را تغییر دهد.
 3. محل نصب هود و سهولت دسترسی به آن هم می‌تواند تا حدودی هزینه تعمیر هود در شهرری و سایر شهرها را افزایش یا کاهش دهد.
 4. مسلما نوع مشکل نیز در تخمین هزینه تعمیر هود لمسی و مدل‌های دیگر موثر است. در مواردی مشکل با سرویس کردن یا تعمیرات جرئی حل می‌شود. اما گاهی حتما باید قطعه یا قطعاتی را تعویض کرد.

خدمات تعمیر هود در محل

 1. تعمیر یا تعویض موتور هود در تعمیرات هود آشپزخانه
 2. تعویض پروانه برای تعمیر هود لمسی یا معمولی
 3. تعمیر یا تعویض برد الکترونیکی هود
 4. سرویس هود

اجزای مهم در تعمیر هود آشپزخانه

هودها به دو دسته هودهای تصفیه‌کننده هوا (که بو و ذرات معلق را جذب کرده، و هوای تصفیه‌شده را به آشپزخانه بازمی‌گردانند) و هودهای دارای خروجی هوا (که بو را از راه کانال از فضا خارج می‌کنند) تقسیم می‌شوند. این هودها در مدل‌های مختلفی از جمله: شومینه‌ای، مورب، مخفی، زیرکابینتی و جزیره تولید می‌شوند.

انواع مدل‌های هود آشپزخانه اجزای کم‌وبیش یکسانی دارند. می‌توانید معرفی اجزای آن را در زیر مشاهده کنید:

 1. موتور: موتور به عنوان بخش اصلی دستگاه، وظیفه هدایت بو و ذرات را به خارج از فضا به عهده دارد. هوای آشپزخانه به داخل کوره مکیده، و توسط موتور از آشپزخانه خارج می‌شود.
 2. لامپ و سرپیچ: لامپ‌ها نیز از بخش‌های مهم هودها هستند، و هنگام تعمیر هود استیل البرز، تعمیر هود بیمکث و… در دسته خدمات آسان قرار می‌گیرند. در انواع هود آشپزخانه از لامپ‌های هالوژنی با قابلیت تنظیم نور استفاده می‌شود.
 3. سوئیچ کنترل: سوئیچ کنترل به شما کمک می‌کند تا نور لامپ چراغ و سرعت موتور را تنظیم کنید. در مدل‌های جدیدتر شما می‌توانید اینکار را با کنترل از راه دور انجام دهید. تعمیر برد هود در تعمیرات هود آشپزخانه مربوط به این بخش می‌شود.
 4. سایر اجزا: فیلتر (چربی، زغالی، متالیک)، فن، قاب، سنسور (دود، گاز، بو و…) و کلیدها

تعمیر هود برندهای مختلف از جمله تعمیر هود کن، تعمیر هود استیل البرز و تعمیر هود بیمکث، می‌تواند به هر یک از این اجزا مرتبط باشد. به همین دلیل کمک گرفتن از برترین متخصصان تعمیرات هود آشپزخانه بسیار مهم است.

تعمیر هود را به متخصصش بسپار

تعمیر هود آشپزخانه یعنی تضمین هوای بدون بو و پاکیزه در قلب خانه. برای تعمیرات هود به متخصصینی احتیاج داریم که ضمن پیدا کردن صحیح عیوب، سریع آنها را رفع کنند. انواع هود آشپرخانه و مدل‌های مدرن آنها، دستگاه‌هایی حساس‌اند که با مطالعه چند فایل در مورد آموزش تعمیر هود کن یا آموزش تعمیر برد هود نمی‌توان برای تعمیر آنها دست به‌کار شد.

تعمیر هود استیل البرز، تعمیر هود بیمکث، تعمیر هود درسا و تعمیر هود کن در میان درخواست‌های تعمیر هود به کرات دیده می‌شود. همچنین، بد نیست بدانید که خدمات تعمیر هود در کرج، تعمیر هود غرب تهران بیشترین متقاضی را دارد.

هرکجا که به خدمات تعمیر هود آشپزخانه و یا تعمیر مایکروویو و انواع فر آشپزخانه احتیاج داشته باشید، “دیار سرویس” آماده کمک‌رسانی به شماست. درخواست‌تان را به رایگان ثبت کنید، پیشنهاد قیمت متخصصین برای تعمیر هود را بررسی، و بهترین فرد را انتخاب کنید.

چرا تعمیر هود را به دیارسرویس بسپریم؟

با توجه به شرایط امروز و مشغله‌های مختلف، استفاده از خدمات تعمیر هود در شهرری، تعمیر هود در کرج، تعمیر هود غرب تهران و… در محل یک گزینه فوق‌العاده محسوب می‌شود. چه به تعمیر هود درسا احتیاج داشته باشید، یا تعمیر هود کن و یا هر برند دیگری، با “دیار سرویس” می‌توانید به بهترین تعمیرکاران برای تعمیر هود لمسی و معمولی دسترسی پیدا کنید.

در هر زمانی که به تعمیر هود آشپزخانه نیاز داشته باشید، کافیست درخواست خود را بدون پرداخت هیچگونه هزینه‌ای در “دیار سرویس” ثبت کنید. در ادامه چند متخصص در شهرتان به شما پیشنهاد قیمت می‌دهند. شما با بررسی این قیمت‌ها می‌توانید مناسب‌ترین فرد را برای تعمیر هود کن و یا هر برندی که در منزل دارید، انتخاب کنید. امکاناتی مانند مطالعه سوابق حرفه‌ای هر تعمیرکار و نظرات مشتریان قبلی او نیز به شما در انتخاب بهترین متخصص تعمیر هود آشپزخانه کمک خواهد کرد.

کلام آخر

شرکت خدماتی ما تعمیرات لوازم خانگی را در استان البرز به صورت اختصاصی انجام می دهد و برای شما انجام می دهد  ما در این زمینه تعمیرات لوازم دسگر را هم انجام می دهیم و به شما عزیزان عرضه میکنیم  به صورت مثال ما تعمیرات اجاق گاز فردار یا مبله و… خیلی دیگر از محصولات آشپز خانه را انجام می دهیم امیدوارسم تا از این مقاله لذت برده باشید و برای مشکلات خودتان راه حلی پیدا کرده باشید  روی شرکت خدمات رسانی دیار سرویس حساب کنید.